PICTA Group

Renklendiriciler

DOĞAL RENKLENDİRİCİLER

20 ye yakın renklendirici kaynağını kullanarak kuru veya sıvı formda, standardize edilmiş ya da kişiye özgü geliştirdiğimiz ürün yelpazemiz 300’den fazla referansı içermektedir.

Bu şekilde geniş ürün yelpazemiz; formülasyon gereksinimleriniz, son ürünün fiziksel formu veya çözünme/dağılma ihtiyaçlarınız için her türlü renklendirici formunda mevcuttur.

Renklendiriciler, orijinalliğini ve kalitesini güvence altına almak için sadece doğal hammaddeler kullanılarak tesislerimizde üretilmektedir.

Toz Renklendiriciler

Sıvı Renklendiriciler

Oleoresinler

Müşteriye Özel Standarize Edilmiş Ürünler

Konvansiyonel Ürünler

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile bitki ekstraksiyonu, saflaştırılması ve renklendirici ürünlerin elde edilmesi konusundaki uzmanlığımızı müşteri taleplerine uygun olarak sektöre sunuyoruz.

Hammaddenin ekiminden son kullanıcıya kadar olan aşamaların tümünde belirlediğimiz kalite süreçlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak ürünlerimizin standardizasyonunu sağlıyoruz.

KAYNAĞIMIZ

Renklendiricilerimiz doğal hammaddelerden üretilmiştir.

Hammadde kaynağımız tarımsal kaynaklı olduğu için standart değildir. Kalitesi ve bulunabilirliği; kökenine, iklimine, tarım koşullarına ve mevsimlere bağlı olarak değişir. Bu zorlu değişkenliği minimize etmek amacıyla hammadde tedarikini güvenceye alarak renklendiricilerin kalitesini ve güvenliğini sağlamak için çalışıyoruz. Renklendiricilerin kalitesi, titiz bir hammadde seçimine bağlıdır. Üreticilerle doğrudan ilişkilerimizi destekliyoruz ve düzenli saha ziyaretleri yapıyoruz. Bu uzun vadeli ilişkiler aynı zamanda, biyolojik çeşitlilik, su yönetimi ve pestisit/herbisit kullanımı gibi birçok etkiyi yönetmemizi sağlar.