PICTA Group

Biz Kimiz ?

PICTA, gıda renklendiricileri ve nutrasötik amaçlı doğal bitki ekstraktları üreticisidir.

Sorumluluğumuz; doğal partneriniz olarak hem hazır hem de geliştirdiğimiz özel ürünleri müşterilerimize sunmaktır.

Ekibimiz; profesyonellik ve tutku ile gerçekleştirdikleri çalışmalarla üniversite işbirliklerinde aktif bir etkiye sahiptir.

Vizyonumuz: sizi dikkatle dinleyerek, duyarlı olmak ve her zaman üstün kalite sunmaktır.

HAKKIMIZDA DAHA FAZLASI

10 yılı aşkın bir süredir, bitki ekstraksiyonu, saflaştırılması ve renklendirici ürünlerin elde edilmesi konusundaki uzmanlığımızı profesyonel kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

PICTA, renklendirici bilgisini ve üretim becerilerini birleştirerek; gereksinimlerinizi karşılamak için özgün, verimli ve yenilikçi çözümler üretir.

İMZAMIZ: DOĞAL ORTAĞINIZ OLMAK

Bir slogandan çok, imzamız PICTA’nın temel şirket felsefesini yansıtıyor. Uzun vadeli ve açık bir ilişki içinde güvenilir bağlantınız olmak istiyoruz. İmzamız; tüm ekibimizin , doğanın size sunabileceğinin en iyisini önermesi ve işletmenizin büyümesine katkı sağlayabilmek için günlük destek ve taahhüt anlamına gelir.

DEĞERLERİMİZ

PICTA; hammaddelerin kalitesi, renklendiricinin etkinliği ve verimliliğiesnek üretim hatları, duyarlı ve özenli iş anlayışı, inovatif   ve takipçi Ar-Ge ekibi ile birlikte global pazara hitap etmeyi amaçlamaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için sizi özen ve dikkatle dinlemeye çalışıyoruz.